Heb je kaarten gekocht? Plan alvast je avond.
Op de hoogte blijven?
Word lid van onze nieuwsbrief
Van 19 januari tot en met 6 februari 2022 wordt het UEFA Futsal EURO 2022 gespeeld in Nederland, onder andere in de Ziggo Dome! Meer informatie over de precieze data van de wedstrijden en de kaartverkoop volgt.
Voor het eerst in de geschiedenis strijden zestien landen om de Europese titel. Een unieke kans dus om de beste futsalspelers van Europa van dichtbij in actie te zien. Als host is het Nederlands futsalteam automatisch van de partij. O.a. in de Ziggo Dome kunnen veel toeschouwers genieten van Europees topfutsal. Spektakel gegarandeerd!
TASSENBELEID
Houd er rekening mee dat het tijdens dit evenement niet is toegestaan om rugtassen en/of weekendtassen mee naar binnen te nemen. Handtassen mogen wel naar binnen, indien zij niet groter zijn dan A4 formaat en niet dikker zijn dan 10 cm. Meer informatie vind je hier.
Deze afgebeelde zaalindeling kan afwijken. Kijk op de site van de organisator en/of ticketverkoper voor een exacte indeling.