Heb je kaarten gekocht? Plan alvast je avond.
Op de hoogte blijven?
Word lid van onze nieuwsbrief
Op 27 & 28 februari 2021 komt Hans Zimmer Live naar de Ziggo Dome! De kaartverkoop is gestart via Eventim. De organistaor van dit evenement is Friendly Fire.
Hans Zimmer is de componist achter de soundtracks van een groot aantal wereldberoemde en invloedrijke filmtitels. De componist brengt zijn composities in de Ziggo Dome met een indrukwekkende live show tot leven. Het publiek kan wederom een reeks iconische en indrukwekkende uitvoeringen verwachten van wereldberoemde filmtitels als The Lion King en Interstellar tot meer recent materiaal als Dunkirk en X-Men: Dark Phoenix. Daarnaast zal Zimmer ook werk ten gehore brengen dat nog niet eerder live is uitgevoerd, zoals The Last Samurai en Tears Of The Sun. Tijdens het optreden wordt Zimmer vergezeld door een koor en orkest van meer dan 100 muzikanten.
TASSENBELEID
Houd er rekening mee dat het tijdens dit evenement niet is toegestaan om rugtassen en/of weekendtassen mee naar binnen te nemen. Handtassen mogen wel naar binnen, indien zij niet groter zijn dan A4 formaat en niet dikker zijn dan 10 cm. Meer informatie vind je hier.
Deze afgebeelde zaalindeling kan afwijken. Kijk op de site van de organisator en/of ticketverkoper voor een exacte indeling.