Heb je kaarten gekocht? Plan alvast je avond.
Op de hoogte blijven?
Word lid van onze nieuwsbrief
Op vrijdag 28 & zaterdag 29 oktober 2022 keert Chantals Pyjama Party terug naar Ziggo Dome! De kaartverkoop loopt via chantalspyjamaparty.nl.
Samen met ruim 30.000 bezoekers in hun party pyjama wordt dit de allergrootste en meest waanzinnige Pyjama Party ooit. Chantals Pyjama Party is een wervelende show vol verrassingen, mooie optredens en spraakmakende acts, precies zoals je van Chantal gewend bent. Samen met je favoriete Nederlandse artiesten trekt ze alles uit de muzikale kast. Daarbij komen verschillende muziekgenres aan bod, dus er is voor ieder wat wils. Het wordt dansen, zingen, springen en niet te vergeten: Heel. Veel. Lachen. De eerste namen die wij bekend mogen maken en gaan schitteren in hun party pyjama zijn: Suzan & Freek, Rolf Sanchez, Kris Kross Amsterdam, Flemming, Jamai, Hans Kazan, Tijl Beckand, Vajèn van Den Bosch en Willeke Alberti.
TASSENBELEID
Houd er rekening mee dat het tijdens dit evenement niet is toegestaan om rugtassen en/of weekendtassen mee naar binnen te nemen. Handtassen mogen wel naar binnen, indien zij niet groter zijn dan A4 formaat en niet dikker zijn dan 10 cm. Meer informatie vind je hier.
Deze afgebeelde zaalindeling kan afwijken. Kijk op de site van de organisator en/of ticketverkoper voor een exacte indeling.